رئیس دانشگاه آزاد جاسک:ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی با گام دوم انقلاب همراه و نهادینه شود.

12 اسفند 1397 کد : 114 اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید: 808

رئیس دانشگاه آزاد جاسک، دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی را میراث گرانبهای نظام و انقلاب خواند و گفت: ظرفیت دانشگاه باید با گام دوم انقلاب همراه و نهادینه شود.

داوود افخمی‌تبا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در جاسک با بیان اینکه امروز دانشگاه‌ها بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرند، اظهار کرد: اصلاح زیرساخت‌ها، فراهم‌کردن شرایط لازم، حمایت از جوانان مستعد و پژوهشگر با روحیه انقلابی و جهادی در دانشگاه زمینه‌ساز پیشرفت عرصه علمی و فناوری کشور است.

وی با تأکید بر اینکه فضای حاکم بر دانشگاه به‌عنوان خانه دوم قشر جوان و بیدار جامعه باید کاملاً اسلامی و انقلابی باشد، اظهار کرد: فضای دانشگاه باید سالم، پویا و به‌دور از هرگونه انحراف و فعالیت‌های خارج از قوانین دانشگاه باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسک با قدردانی از تلاش کارکنان و استادان این واحد دانشگاهی در راستای تحقق برنامه‌ها افزود: با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های مستمر و با استفاده از کادری مجرب، متعهد و متخصص از دانشگاه در حوزه‌های آموزشی، عمرانی، پژوهشی و فرهنگی موفقیت‌های چشمگیری حاصل شده  به‌گونه‌ای که قابل مقایسه با سال گذشته دانشگاه نیست.

افخمی‌تبا از افزایش دانشجو و رشد مالی در سال ۹۷ خبر داد و عنوان کرد: افزایش ۳۰ درصدی دانشجو و ۲۰ درصدی مالی در مقایسه با سال ۹۶ بیانگر کارنامه موفق این واحد دانشگاهی در استان هرمزگان است.

وی تکمیل پروژه‌های عمرانی را از دیگر اقدامات واحد جاسک در سال ۹۷ خواند و گفت: تکمیل پروژه حصارکشی و سردر دانشگاه از مهم‌ترین عملکردهای حوزه عمرانی در این دانشگاه بوده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: تحقق کامل بودجه پیش‌بینی شده واحد جاسک در سال ۹۷، برگزاری کارگاه‌ها و همایش‌های علمی و پژوهشی مختلف، برگزاری هفت اردوی جهادی، کاشت ۲۰۰ اصله نهال در دانشگاه از دیگر اقدامات صورت گرفته در سال جاری بوده است.

به گزارش آنا، دانشگاه آزاد اسلامی واحد جاسک در فاصله  ۳۰۰ کیلومتری مرکز استان هرمزگان قرار دارد و اکنون با ۲۵ رشته آموزشی و هزار و ۲۰۰ دانشجو در مقاطع کاردانی،کارشناسی و کارشناسی ارشد در حال فعالیت است.


هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید