رئیس دانشگاه آزاد بندر جاسک: کارنامه ۴۰ ساله نظام روشن و شفاف است.

14 بهمن 1397 کد : 123 اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید: 812

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک کارنامه درخشان نظام در طول ۴۰ سال فعالیت مستمر را قابل دفاع دانست و گفت: خدمات نظام کاملاً شفاف و روشن است.

داود افخمی‌تبا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بندر جاسک، با یادآوری برگزاری مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد:‌ جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر آرمان‌های انقلاب و زعامت داهیانه مقام معظم رهبری در تمام حوزه‌ها به‌عنوان قدرت بی‌بدیل خاورمیانه نقش اول را در گره‌گشایی از مسائل و  مشکلات  منطقه و همچنین جهان اسلام بر عهده  دارد.

وی نگاه کینه‌توزانه و سنگ‌اندازی‌های متعدد از سوی ایالت متحده آمریکا و هم‌پیمانانش را ناشی از سیاست  استقلال‌طلبی و عزت‌خواهی ایران اسلامی برشمرد و افزود: هیچ کشوری در دنیا مانند ایران اسلامی نتوانسته است مقابل سیاست‌های استکباری و مزدورانه آمریکا و متحدانش قدعلم کند و بدیهی است که تحریم‌ها و جنگ اقتصادی حاکم بر شرایط امروز کشور تاوان سیاست وابستگی‌نداشتن و استقلال‌خواهی کشور مقابل این  مزدوران است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک با بیان اینکه معاندان کشور هم در داخل و هم در خارج با پررنگ جلوه‌دادن مشکلات اقتصادی امروز کشور قصد تحت‌الشعاع قراردادن دستاوردهای نظام را دارند، گفت: خوشبختانه مردم شریف  کشور با  بصیرت و بینش مثال‌زدنی خود در هیچ برهه‌ای تحت تأثیر گفتمان متمایل به غرب‌گرایی قرار نگرفته  و با اهداف و آرمان‌های انقلاب فاصله نگرفته‌اند.

افخمی‌تبا دانشگاه آزاد اسلامی را جزء دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی ایران برشمرد و اظهار کرد: نقش دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه تولید علم و ارتقای جایگاه علمی کشور مثال‌زدنی است و خوشبختانه این دانشگاه به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه حضوری جهان اسلام و بازوی توانمند آموزش عالی کشور خدمات قابل توجه و افتخارات فراوانی را برای کشور به ارمغان آورده است.

وی به اهمیت دهه فجر انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک در این ایام باشکوه مانند سایر نهادهای انقلابی کشور برنامه‌های متعددی را تدارک دیده است که از  زمره این برنامه‌ها می‌توان به آذین‌بندی، پخش سرودهای انقلابی اوایل انقلاب، دعوت از سخنرانان بنام استانی و کشوری برای تبیین خدمات ۴۰ ساله نظام اسلامی، غبارروبی از گلزار شهدا گمنام شهرستان، ملاقات با خانواده‌های شهدای انقلاب شهرستان بندرجاسک، برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی، برگزاری مسابقات متنوع فرهنگی و ورزشی بین کارکنان و اساتید و شرکت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن را  از برنامه‌های مهم این واحد دانشگاهی خواند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک ابراز امیدواری کرد تا قشر جوان برای بهتر شناختن انقلاب اسلامی، تاریخ معاصر را به خوبی مطالعه و با زمان ستم‌شاهی مقایسه کنند.


هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید