برگزاری مراسم روز دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرجاسک

13 دسامبر 2019 کد : 187 اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید: 61

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرجاسک

۱۶ آذر ۱۳۳۲ نقطه عطفی در تاریخ سیاسی کشور عزیزمان ایران است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرجاسک با بیان این که نقطه آغازین و زنگ شروع استکبارستیزی، استقلال طلبی و عزت خواهی قشر فرهیخته و دانشگاهی در ۱۶ آذر ۱۳۳۲ نواخته شد، افزود: امروز بعد از گذشت قریب به ۶۵ سال از آن واقعه مهم و تاثیر گذار، جوانان عزیز این مرز و بوم با صدایی رساتر و عزمی مصمم تر فریاد استکبار ستیزی سر می دهند و ثمره آن اثر گذاری و نقش مهم و تاثیر گذار کشور عزیزمان در سطح دنیای اسلام و خاورمیانه در شرایط حاضر است.

 

داود افخمی تبا اظهار داشت: این که نگاه طمع آلود آمریکا و متحدانش در خاورمیانه به هر سمت و سویی می چرخد الا به سمت کشور عزیزمان ایران، نشان دهنده آن است که نقشه راه و سیاست ترسیم شده برای جمهوری اسلامی ایران در طی چهار دهه اخیر یک سیاست راهبردی و قابل دفاع است.

 

ایشان در ادامه به ویژگی یک دانشجوی اثرگذار پرداخت و گفت: دانشجو تحول آفزین است، دانشجو موتر محرک کشور است، دانشجو نباید ار نقش خود غافل شود، دانشجو نباید مطالبه گری را فراموش کند. یکایک ما دانشگاهیان می بایست در رشد و اعتلای شهرستان تاثیرگذار باشیم. دانشجو باید دغدغه مندباشد. از کنار مسائل و مشکلات دانشگاه و شهرستان به سادگی عبور نکند.

افخمی تبا در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از امام جمعه محترم شهرستان و همچنین فرماندار محترم و مردمی شهرستان، از برخی ناملایمتی ها اظهار گله مندی کرد و اظهار امیدواری کرد نگاه همه  مسئولان شهرستان به دانشگاههای شهرستان به عنوان محور توسعه شهرستان، نگاه مسئولانه تری باشد.

 

 

گفتنی است دراین جلسه امام جمعه و فرماندار محترم شهرستان به ایراد سخنرانی پرداختند و دغدغه های صنفی دانشجویان را پاسخ دادند.


هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید