بیانیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر جاسک در پی شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی:

13 دی 1398 کد : 260 اخبار و اطلاعیه ها
تعداد بازدید: 1,381

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سَبیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ، بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

شهادت هنر مردان خداست (امام خمینی(ره))

بار دیگر دست خون آلود و کثیف استکبار جهانی و در صدر آن آمریکای جنایت کار از پرده برون افتاد تا هویت جنایت و خصومت آنان را علیه مردمان آزاده جهان به نمایش بگذارد .

آنان در طول تمام تاریخشان همواره علیه آزادی بشریت هزینه های گزافی نموده اند و هرجا که ملتی با شعار استکبار ستیزی برخاسته در صدد برآمده اند تا با دندان های تیز و خون آلودشان ، پیکر آن ملت ها را تکه تکه سازند.

آمریکا چون گرگی سرمست از قدرت و زور گمان کرد که می تواند تمام جهان را به سیطره خود در آورد اما امام راحل(ره) چنان تو دهنی محکمی به آنان زد که در طول چهار دهه تمام تلاش خود را برای نابودی اسلام ناب محمدی و انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته اند تا بتوانند سیطره خود را به جهان اسلام بگسترانند ولی همواره ناتوان تر از دیروز به خاک فلاکت افتاده و به آن شکست اعتراف کرده اند.

استکبار جهانی و در راس آن آمریکای ها، هر روز با ایجاد جنگی، فتنه ای و آشوبی در صدد ضربه زدن به انقلاب ، آرمان های امام و رهبری معظم انقلاب هستند و هر بار نیز این دسیسه ها و نیرنگ ها با هوشیاری رهبر فرزانه انقلاب به درک واصل شده و در نطفه خفه گردیده است.

این بار با به شهادت رساندن مالک اشتر زمان شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی دست به بازی خطرناکی برای نابودی خود زده اند و گمان کرده اند که می تواند ملت ایران را در مقابل خواسته های خود تسلیم سازند اما غافل از اینکه انقلاب اسلامی مملو از سردارانی چون حاج قاسم سلیمانی است که آماده شهادت و جانفشانی برای امنیت، آرامش و دفاع از حیثیت این آب و خاک هستند و شهادت مظلومانه این بزرگ مرد، خون تازه ای را در رگ های جبهه مقاومت در منطقه و جهان، جریان خواهد بخشید و این مسیر را مقاوم تر و با صلابت تر خواهد کرد.

دشمن بداند که انقلاب اسلامی جوانان مومن، معتقد و متعهدی فراوانی را پرورش داده که بسیاری از آنان در محضر همین سردار شهید تلمذ کرده اند و شهادت را یک افتخار الهی می دانند و آماده اند تا هر لحظه به فرمان رهبر عزیزشان ، جان در طبق اخلاص گذاشته و برای نابودی دشمن به میدان بیایند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرجاسک، شهادت این بزرگ مرد اسلام را به محضر امام عصرحضرت مهدی (عج) ،جانشین برحقش حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، خانواده معزز و معظم سردار شهید سلیمانی ، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و رزمندگان اسلام ، ملت شریف و بزرگ ایران، جامعه بزرگ دانشگاهی به خصوص دانشگاهیان بندرجاسک تبریک و تسلیت گفته و اعلام میداریم که راه ما ادامه همان راهیست که سردار شهید برایمان ترسیم نموده که آن دفاع از آرمان های امام راحل(ره) انقلاب اسلامی و رهبری معظم انقلاب است و تا سرحد جان در مقابل دشمنان خواهیم ایستاد ولی تن به ذلت نخواهیم داد و دشمن را در هر جبهه ای که باشد نابود خواهیم کرد.

 


هیچ نظری ثبت نشده است! شما می توانید اولین نفر باشید